Utstillinger 2017

PROGRAM 2017

06.01–29.01
Ingri Haraldsen og Petter Buhagen, Idunn Baltzersen, Hanne Frey Husø, Elin Hedberg
Kuratert av Kunstvisitten v/ Kirsten Mørck, Mari Krokan Berge og Gabriella Gøransson

Ingrid Eggen/ Ana Rita Antonio
Kuratert av Tor Arne Samuelsen

10.02–12.03  
Climbing Invisible Structures
Mo Abd-Ulla (NO), Eglė Budvytytė (LT), Tanya Busse (NO), Victoria Durnak (NO), Gunnhildur Hauksdóttir (IS), Berglind Jóna Hlynsdóttir (IS), Saulius Leonavičius (LT), Robertas Narkus (LT), Augustas Serapinas (LT), Kristin Tårnesvik (NO).
Kuratert av Samir M’Kadmi og Eglė Mikalajūnė

24.03–30.04
The Space Between Here and There: Siri Hermansen / Ariel Reichman
Kuratert av Rikke Komissar

05.05–04.06
Hanne Friis / Bjørn Mortensen / Thomas Pihl
Kuratert av Rikke Komissar og Tor Arne Samuelsen

16.06–06.08   
Body / Action / Object: Luis Felipe Ortega og Daniela Libertad
Kuratert av Sofia Mariscal v/ MARSO galleri, Mexico City.

18.08-17.09
Flagget følger flesket
ANNEX, v/Mona Bentzen, Kjersti G. Andvig, Solveig Syversen, Marie Skeie og gjestekunstner Rolf Groven.
Kuratert av ANNEX.

29.09-29.10
What is Left Behind: Oliver Kunkel / Sara Lindstrøm / Silas Inoue & Theis Wendt / Robin Danielsson
Kuratert av Monica Holmen

10.11-10.12
Jan Christensen / Inga Sund Hofset / Nina Skarsbø
Kuratert av Rikke Komissar og Tor Arne Samuelsen

Last ned pdf her: Utstillingsprogram 2017

***

PROGRAMME 2017

06.01–29.01
Ingri Haraldsen & Petter Buhagen, Idunn Baltzersen, Hanne Frey Husø, Elin Hedberg
Curated by Kunstvisitten (Kirsten Mørck, Mari Krokan Berge and Gabriella Gøransson)

Ingrid Eggen/ Ana Rita Antonio
Curated by Tor Arne Samuelsen

10.02–12.03  
Climbing Invisible Structures
Mo Abd-Ulla (NO), Eglė Budvytytė (LT), Tanya Busse (NO), Victoria Durnak (NO), Gunnhildur Hauksdóttir (IS), Berglind Jóna Hlynsdóttir (IS), Saulius Leonavičius (LT), Robertas Narkus (LT), Augustas Serapinas (LT), Kristin Tårnesvik (NO).
Curated by Samir M’Kadmi og Eglė Mikalajūnė

24.03–30.04
The Space Between Here and There: Siri Hermansen / Ariel Reichman
Curated by Rikke Komissar

05.05–04.06
Hanne Friis / Bjørn Mortensen / Thomas Pihl
Curated by Rikke Komissar og Tor Arne Samuelsen

16.06–06.08   
Body / Action / Object: Luis Felipe Ortega og Daniela Libertad
Curated by Sofia Mariscal (MARSO gallery, Mexico City).

18.08-17.09
Flagget følger flesket
ANNEX: Mona Bentzen, Kjersti G. Andvig, Solveig Syversen, Marie Skeie and guest artist Rolf Groven.
Curated by ANNEX.

29.09-29.10
What is Left Behind: Oliver Kunkel / Sara Lindstrøm / Silas Inoue & Theis Wendt / Robin Danielsson
Curated by Monica Holmen

10.11-10.12
Jan Christensen / Inga Sund Hofset / Nina Skarsbø
Curated by Rikke Komissar og Tor Arne Samuelsen

Download pdf of the programme here: Exhibition programme 2017